Kvalitní kuchyně za příznivé ceny.

Důležitou součástí moderní domácnosti je vkusná, účelně a kvalitně zařízená kuchyň. Naše firma Vám navrhne, vyrobí a do posledního detailu namontuje kuchyň, která splní i nejnáročnější požadavky na vzhled, praktičnost a funkčnost. Do našich kuchyní dodáváme také elektrospotřebiče od výrobců světové kvality. Na přání zákazníka však namontujeme i kuchyňské spotřebiče, které si sám dodá.

Kuchyňská dvířka určují vzhled i celkové ladění Vaší nové kuchyně. V naší nabídce najdete foliovaná kuchyňská dvířka, lakovaná kuchyňská dvířka, moderní kuchyňská dvířka s hliníkovými vsazenými úchytkami i stylová kuchyňská dvířka v rustikálním provedení s patinou.

Každou kuchyň dodáváme s kováním od společnosti BLUM. Blum je leader kvality na trhu, určuje trendy ve výrobě nábytku, tato značka je to nejlepší co na českém trhu máme. Jedná se o tlumené závěsy na dvířka a pojezdy, které se vyznačují velkou nosností, dlouhým chodem s tlumením.
To vše s doživotní zárukou.

Jaký je postup?

1. Na schůzce v naší kanceláři, ve které se nachází i vzorkovna a malé kuchyňské studio, navrhneme nejlepší řešení kuchyně dle vašich požadavků. Přineste si alespoň hrubé rozměry místnosti. Společně vybereme materiály, dekory korpusů, dvířek i pracovních desek. Projdeme katalogy úchytek, dřezů, kování, skel a dalších, a doporučíme Vám i vhodné vestavné elektrospotřebiče.

2. Obdržíte od nás e-mail s 3D návrhem a cenovou nabídkou. Potvrdíte zájem o spolupráci, sdělíte nám své připomínky.

3. Druhá schůzka proběhne přímo u Vás doma, kde prostor podrobně doměříme a společně doladíme vše potřebné pro výrobu. Na požádání dodáme kóty potřebné pro práci vodaře, elektrikáře a zedníka.

4. Stanovíme termín montáže a můžete se těšit na realizaci.

Všechny montáže provádíme v návaznosti na stavební práce a stavební úpravy. U nás nečekáte!

 

Elektrospotřebiče

Elektrospotřebiče jsou nedílnou součástí každé kuchyně. Pokud si nevíte rady s výběrem, nelamte si hlavu. Do kuchyně doporučíme vhodné spotřebiče tak, aby splňovaly kritéria Vaší náročnosti, či naopak nižšímu rozpočtu.

Dodávka a montáž spotřebičů zakoupených u nás je v ceně kuchyně. Pokud budete mít vlastní, je třeba počítat s příplatkem za tuto službu.

Spotřebiče dodáváme od jakékoliv značky na trhu!

Galerie