Kvalitní kuchyně za příznivé ceny pro vás, přímo od výrobce.

Důležitou součástí moderní domácnosti je vkusná, účelně a kvalitně zařízená kuchyň. Naše firma Vám navrhne, vyrobí a do posledního detailu namontuje kuchyň, která splní i nejnáročnější požadavky na vzhled, praktičnost a funkčnost. Do našich kuchyní dodáváme také elektrospotřebiče od výrobců světové kvality. Na přání zákazníka však namontujeme i kuchyňské spotřebiče, které si sám dodá.

Kuchyňská dvířka určují vzhled i celkové ladění Vaší nové kuchyně. V naší nabídce najdete foliovaná kuchyňská dvířka, lakovaná kuchyňská dvířka, moderní kuchyňská dvířka s hliníkovými vsazenými úchytkami i stylová kuchyňská dvířka v rustikálním provedení s patinou.

Každou kuchyň je možné si objednat s kováním od společnosti BLUM. Blum je leader kvality na trhu, určuje trendy ve výrobě nábytku, tato značka je to nejlepší co na českém trhu máme. Jedná se o tlumené závěsy na dvířka a pojezdy, které se vyznačují velkou nosností, dlouhým chodem s tlumením.
To vše s doživotní zárukou.

Kuchyň Hlučín

Jaký je postup?

1. Na schůzce v naší kanceláři, ve které se nachází i vzorkovna a malé kuchyňské studio, navrhneme nejlepší řešení kuchyně dle vašich požadavků. Buďte, prosím, připraveni a přineste si alespoň hrubé rozměry místnosti. Zde společně vybereme materiály, dekory korpusů, dvířek i pracovních desek. Projdeme katalogy úchytek, dřezů, kování, skel a dalších, a doporučíme Vám i vhodné vestavné elektrospotřebiče.

2. Obdržíte od nás e-mail s 3D návrhem a cenovou nabídkou. Potvrdíte zájem o spolupráci, sdělíte nám své připomínky.

3. Druhá schůzka proběhne přímo u Vás doma, kde prostor podrobně doměříme a společně doladíme vše potřebné pro výrobu. Na požádání dodáme kóty potřebné pro práci vodaře, elektrikáře a zedníka.

4. Stanovíme termín montáže a můžete se těšit na realizaci.

Buďte, prosím, trpěliví, a snažte se nám všechny změny, jak termínu, tak předělávek, hlásit včas. Větší zásahy do časového plánu dílny jsou pro nás velmi náročné a uškodí jak nám, tak našim dalším zákazníkům. Děkujeme. 

Elektrospotřebiče

Elektrospotřebiče jsou nedílnou součástí každé kuchyně. Pokud si nevíte rady s výběrem, nelamte si hlavu. Hned na naší první schůzce se tomuto tématu budeme věnovat a doporučíme Vám vhodné spotřebiče tak, aby splňovaly kritéria Vaší náročnosti, či naopak nižšímu rozpočtu. Za roky praxe víme kde hledat kvalitu za dobrou cenu a na co si dát pozor.

Dodávka a montáž spotřebičů zakoupených u nás je v ceně kuchyně. Pokud budete mít vlastní, je třeba počítat s příplatkem za tuto službu.

 

Spolupracujeme s několika výrobci, jejichž nabídku velkých či malých spotřebičů si můžete prohlédnout na následujících internetových stránkách. Není pro nás však problém dodat spotřebiče od jakékoliv jiné značky na trhu.

http://www.my-concept.cz/

https://www.philco.cz/home

http://www.sencor.cz/

https://www.haag.cz/

Galerie