Ideální řešení šatních skříní s maximálním využitím prostoru.

Vestavnou skříň můžeme vyrobit i s navázáním na komody, psací stoly, předsíňové stěny, přebalovací pulty, klasické či prosklené skříňky, postele, police apod., čímž se docílí členitějšího prostoru. Posuvné skříňové dveře jsou vhodné i k předělení místnosti,nebo vytvoření šatny, ale také například pro uschování domácí pracovny.
Skříň jsme schopni vyrobit do jakéhokoliv prostoru. Nevadí ani zkosené stěny, šikminy nebo výklenky.

Velmi účelně tak můžeme vyplnit i zdánlivě nevyužitelný prostor.

Jedním z největších přínosů skříní na míru je úspora místaProto se vždy snažíme navrhnout a vyrobit skříň tak, aby vyhovovala požadavkům dané domácnosti. Správně navržená skříň zlepší uspořádání věcí a zajistí jejich rychlou dostupnost. Je dobré si dopředu rozmyslet využití skříně a zakomponovat potřebné detaily (žehlicí prkno, sušák na prádlo, vysavač nebo prostor na žehličku a jiné).

Poradíme Vám s řešením na míru!

Jaký je postup?

1. V naší kanceláři navrhneme nejlepší řešení Vaší nové skříně. Pro zpracování návrhu je zapotřebí přinést plánek s půdorysem místnosti nebo alespoň přibližné rozměry. Společně vybereme materiály a dekory, kování a výplň posuvných dveří. Projdeme katalogy úchytových lišt a vodících profilů.

2. Obdržíte od nás e-mail s návrhem a cenovou nabídkou. Potvrdíte spolupráci, sdělíte nám své připomínky.

3. Domluvíme schůzku přímo u Vás doma, kde podrobně doměříme vše potřebné pro kvalitní výrobu vestavby.

4. Domluvíme termín montáže a můžete se těšit na realizaci.

Galerie