Ideální řešení šatních skříní s maximálním využitím prostoru.

Vestavnou skříň můžeme vyrobit i s navázáním na komody, psací stoly, předsíňové stěny, přebalovací pulty, klasické či prosklené skříňky, postele, police apod., čímž se docílí členitějšího prostoru. Posuvné skříňové dveře jsou vhodné i k předělení místnosti,nebo vytvoření šatny, ale také například pro uschování domácí pracovny.
Skříň jsme schopni vyrobit do jakéhokoliv prostoru na milimetr přesně. Nevadí ani zkosené stěny, nerovné zdi nebo výklenky. Velmi účelně tak můžeme vyplnit i zdánlivě nevyužitelný prostor.

Jedním z největších přínosů skříní na míru je úspora místaProto se vždy snažíme navrhnout a vyrobit skříň tak, aby co nejlépe vyhovovala požadavkům dané domácnosti. Správně navržená skříň Vám zpřehlední uspořádání věcí a zajistí jejich rychlou dostupnost. Je nutné vše řádně promyslet a zakomponovat potřebné detaily do daného prostoru (žehlicí prkno, sušák na prádlo, vysavač nebo prostor na žehličku a jiné).

Jaký je postup?

1. V naší kanceláři navrhneme nejlepší řešení Vaší nové skříně. Pro zpracování návrhu je zapotřebí přinést plánek s půdorysem místnosti nebo alespoň přibližné rozměry. Společně vybereme materiály a dekory vnitřní skříně, kování a výplň posuvných dveří. Projdeme katalogy úchytových lišt, vodících profilů i skel. Najdeme vhodné vnitřní vybavení.

2. Obdržíte od nás e-mail s návrhem a cenovou nabídkou. Potvrdíte spolupráci, sdělíte nám své připomínky.

3. Pokud bude potřeba, domluvíme schůzku přímo u Vás doma, kde podrobně doměříme vše potřebné pro kvalitní výrobu vestavby.

4. Domluvíme termín montáže a můžete se těšit na realizaci.

Galerie